Archiv článků

Mše za děti a mládež

Tradiční mše svatá za děti a mládež v Sulíkově v neděli 3.12.2017. Přijďte poděkovat za uplynulý rok a také poprosit o dary pro další nový rok.
Celý článek

Setkání v Brně 28. září

Celá salesiánská rodina letos slaví výročí 90. let od příchodu prvních "učedníků" sv. Dona Boska do naší země. V rámci oslav se uskuteční setkání mládeže s hlavním představeným salesiánské rodiny, který dorazí do České republiky na konci září. Budeme mít možnost se setkat v Brně v Salesiánském...
Celý článek

Tábory jsou za námi..

Po dlouhé odmlce se dostáváme k aktualizaci informací na našich stránkách. V létě jsme prožili krásné táborové akce v Cizkrajově a  nedaleko Polné. Zažili jsme pěkné chvíle i chvíle, kdy nám nebylo uplně fajn. Zažili jsme odpočinek, ale i adrenalin. Prostě jsme se nenudili. Zažili jsme i...
Celý článek

Pohádkový les

Srdečně zveme všechny rozsečské i mimo rozsečské na Cestu pohádkovým lesem, která se uskuteční v sobotu 10. června v Rozseči nad Kunštátem v 16 hodin u hřiště.  Těšíme se na účast dětí i jejich rodičů. Občerstvení zajištěno.   
Celý článek

Tábory se blíží

Milí přátelé a rodiče,  naše tábory se kvapem blíží a také ubývají místa hlavně na tábor pro mladší děti. Proto pokud váháte, tak dlouho neotálejte.  Připomínáme:  tábor pro mladší děti: Cizkrajov 8.-15.7.  tábor pro starší děti: Ochoz u Polné (okr. Jihlava) 29.7.-5.8.
Celý článek

Národní rada SHM

V sobotu 1. dubna se zástupce našeho klubu zúčastní Národní rady SHM tentokráte v Praze a hostitelem je SHM klub Horní Počernice. 
Celý článek