Archiv článků

Farní duchovní obnova

V sobotu 1. prosince proběhla duchovní obnova pro farnost, které se zúčastnilo přibližně 25 lidí, z toho jen jeden zástupce za mladé. Celou obnovu vedl P. Jiří Jeniš z DCŽM Mamre v Osové Bítýšce. Na začátek dne slavil mši svatou v Sulíkově spolu s naším panem farářem a poté se program přesunul do...
Celý článek

Přihlášené scholy

Přihlášené scholy na sobotní setkání: Sulíkov Křetín Boskovice Olešnice na Mor.  Schola z Knínic Hvězdičky Knínice Baczband Ludíkov a hlavním hostem je kapela ADORARE, která vystoupí přibližně v 15 hodin. Těšíme se na setkání s vámi. Jste srdečně zváni.    
Celý článek

Mše svatá - Setkání schol

Mše svatá v sobotu 10.11. bude v kapli sv. Antonína v 10 hodin se zcela specifickým úmyslem: Za všechny pěšáky armády Tovaryšstva svaté Cecílie. Mši doprovodí místní rozsečská schola
Celý článek

Setkání schol 2018

Srdečně zveme na Setkání schol 2018, které se uskuteční v sobotu 10. listopadu 2018 v Rozseči nad Kunštátem. Program začne mší svatou v 10 hodin a poté bude program pokračovat v místním kulturním domě.
Celý článek

Farnosti bez hranic

Farnosti bez hranic v Kunštátě reprezentovaly děti i z našich farností a náš tým skončil na krásném druhém místě. 
Celý článek

Setkání schol už v listopadu

V sobotu 10. listopadu proběhne 6. ročník Setkání schol v Rozseči nad Kunštátem. Hlavním potvrzeným hostem je křesťanská kapela Adorare. Máme se na co těšit. Přijďte. 
Celý článek